photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10


7 Zlot

niedziela 23.07.2017

Warszawa, 2017.07.23

 

Drodzy Przyjaciele Kolumbopatolodzy!

Szanowni Państwo!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy wielką przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do udziału I Europejskich Konsultacjach Kolumbopatologicznych oraz VII Zlocie Kolumbopatologów Polskich, które to spotkania  będą miały miejsce w Krakowie w dniach 7-8 czerwca 2018.

Jest to pierwsze tego typu spotkanie z europejskimi kolumbopatologami a VII spotkanie polskich lekarzy weterynarii zajmujących się chorobami gołębi. Jestem głęboko przekonany, że będzie to doskonała płaszczyzna do wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy, ustalenia nowych możliwości wspólnych badań, a także wysłuchania znakomitych wykładowców.

Konsultacje i Zlot organizowane są w Hilton Garden Inn Lotnisko Balice, który jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum Krakowa, perłą polskich miast. Kraków jest zawsze fascynujący, jako miejsce do obejrzenia, nawet jeśli byliście tam wiele razy.

Patrząc w przyszłość mamy nadzieję gościć Państwa w Krakowie wśród ludzi będących pasjonatami.

Jesteśmy zaszczyceni mogąc poinformować, że patronat nad naszymi spotkaniami objął Pan Jan Kawaler Prezydent Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.

Organizujemy również zwiedzanie Krakowa i kopalni soli w Wieliczce – zapisy i dalsze szczegóły na stronie.

 

Z poważaniem,

Przewodniczący Komisji Zlotowej

Prof. dr hab. Piotr Szeleszczuk

 

 

 


Brak komentarza

Brak komentarza.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Zamieszczone zdjęcia w serwisie chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez zgody autora jest zabronione

Szanowni Państwo,

Strona kolumbopatolodzy.org.pl będzie wygaszona. W związku z powstaniem polskiego oddziału IVPA zapraszamy na nową stronę znajdującą się pod adresem ivpa.pl

 

Prof. dr hab. Piotr Szeleszczuk

Powered by WordPress Popup