photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10


LOKALIZACJA

niedziela 4.02.2018

W celu zamówienia noclegu proszę przejść na stronę Hotelu Hilton Garden Inn Krakow Airport

Hotele

Hotel WILGA
Przedwiośnie 16,
30-502 Kraków
tel.:+48 12 29 444 29
tel.:kom. 500 047 526
mail:hotel@wilga.krakow.pl

Hotel Wilga to nowoczesny 3 gwiazdkowy obiekt usytuowany w pobliżu najbardziej atrakcyjnych (historycznych) miejsc Krakowa. Jego dogodna lokalizacja sprawia, że krótkim spacerkiem dojdziesz Drogi Gościu do starej dzielnicy żydowskiej – Kazimierz, na Wzgórze Wawelskie czy do samego serca Krakowa – Starego Miasta.

Strona www: http://www.hotelwilgakrakow.pl/

Q Plus Hotel Kraków

ul.Wygrana 6

+4812333402

krakowplus@qhotels.p

Q Hotel Plus Kraków to nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel w centrum Krakowa. Położony jest tuż przy ICE Kraków Congress Centre oraz przy siedzibie Krakowskiego Biura Festiwalowego i stanowi doskonałe dopełnienie całego tego terenu. Hotel idealnie wpasował się w architekturę otoczenia dzięki wykorzystanym w nim nowoczesnym technikom i rozwiązaniom.

Posiadamy 154 w pełni klimatyzowane i wyposażone pokoje, w tym 32 pokoje o podwyższonym standardzie typu Deluxe, Executive, Junior Suite oraz Apartament z widokiem na Wawel, Wisłę oraz Kościół na Skałce.

Strona www: http://www.qhotels.pl/krakow-plus

Hotel Poleski

Sandomierska 6

(48)12 260 54 06

hotel@hotelpoleski.pl

Hotelu Poleski***, położony nad samym brzegiem Wisły, vis-à-vis  Wzgórza Wawelskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Z okien naszego hotelu i restauracji a przede wszystkim tarasu widokowego rozciąga się najpiękniejszy w Krakowie widok na Zamek Królewski na Wawelu.

Usytuowanie hotelu w centrum Krakowa, w pobliżu licznych zabytków i atrakcji turystycznych stwarza niepowtarzalną okazję do odwiedzenia i zobaczenia tego, co w Krakowie najpiękniejsze. Nasz przyjazny i doskonale przygotowany personel pomoże w kompleksowym zorganizowaniu pobytu i zwiedzania naszego pięknego miasta.

Strona www: http://www.hotelpoleski.pl/

Hotel Benefis

Barska 2, 30-307 Kraków

benefis@hotelbenefis.pl
tel.: (+48 12) 252 07 10

Hotel położony jest w sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu obok Bulwarów Wiślanych przy zakolu Wisły, skąd regularnie odpływają łódki i promy do Tyńca – Opactwa Benedyktynów. Zaledwie w kilka minut piechotą można odwiedzić Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”, niedaleko znajduje się również Muzeum Narodowe. Sąsiadująca z Dębnikami, żydowska dzielnica Kazimierz to miejsce szczególnie niezwykłe, różnorodne pod względem architektonicznym, kulturowym i religijnym, stanowiące centrum kulturalne Krakowa. Lokalizacja na granicy ścisłego centrum miasta, pozwala również na łatwe podróżowanie naszym Gościom biznesowym w kierunku Zakopanego, Katowic czy Rzeszowa.

Strona www: http://www.hotelbenefis.pl/

 

 


Brak komentarza

Brak komentarza.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Zamieszczone zdjęcia w serwisie chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez zgody autora jest zabronione

Szanowni Państwo,

Strona kolumbopatolodzy.org.pl będzie wygaszona. W związku z powstaniem polskiego oddziału IVPA zapraszamy na nową stronę znajdującą się pod adresem ivpa.pl

 

Prof. dr hab. Piotr Szeleszczuk

Powered by WordPress Popup